Hakkımızda - Analiz Özel Dedektiflik Bürosu

Bize Ulaşın

Analiz Özel Dedektiflik Bürosu

 

Analiz Özel Dedektiflik Ankara  ili merkezli ve İstanbul, İzmir, Antalya ve Bursa şubeleriyle Türkiye çapında özel dedektiflik hizmetleri veren özel dedektiflik bürosudur.

2007 yılında Ankara’da Analiz Özel Dedektiflik Bürosu adıyla Özel Dedektif  Bülent Deniz tarafından kurulan ve kurulduğu yıldan beridir var olan yasalar çerçevesinde her biri konusunda uzman dedektif, özel dedektif ve araştırma görevlisi kadrosuyla, özel dedektiflik hizmetleri veren özel dedektiflik büromuz, teknolojinin el verdiği en üst düzey ekipmanlarla, sürekli yeni araştırma ve iyileştirme çalışmaları yaparak, bilgi ve hizmet beklentilerine kusursuz hizmet anlayışı ile yaklaşmaktadır.

Eş takibi, çocuk takibi, öğrenci takibi, adres tespiti, adres bulma, evlilik öncesi araştırması gibi boşanma davası, icra davası, velayet davası, nafaka davası vb. için delil araştırması gerektiren dava dosyanıza çözüm sunan bireysel dedektiflik hizmetleri başta olmak üzere, gizli müşteri,  marka sahteciliği, patent sahteciliği, ürün sahteciliği, taklit ürün, sahte ürün üretenlerin tespiti, finansal risk yönetimi, varlık takibi, rakip firma analizi, şirket araştırması,  distribütör araştırması, acente araştırması, bayi araştırması, ortaklık araştırması, servis araştırması, temsilci araştırması, özgeçmiş doğrulama gibi kurumsal dedektiflik hizmetleri sunmaktadır.

Sunulan tüm dedektiflik hizmetlerini, toplumun koyduğu ahlak kuralları, var olan yasalar ve kurumsal etikle ele aldığımız gizlilik politikası çerçevesinde değerlendiriyor, size özel çözümler üretiyoruz. Bir Özel Dedektif olmanın sorumluluğunu taşıyor, sırdaşınız oluyoruz.

Analiz Özel Dedektiflik Ankara ile iş ve aile hayatınızı değiştirebilecek sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Sunduğumuz dedektiflik hizmetlerinden faydalanmak üzere Özel Dedektif Bülent Deniz ile telefonda görüşmek veya  randevu almak üzere bizi hemen +90532 280 89 00 numaralı telefonumuzdan arayabilir, ücretsiz danışabilir ya da diğer sayfamızı kullanarak iletişim kurabilirsiniz.

Bizi günün her saati arayabilirsiniz. 0.532.280 89 00

Bizi Şimdi Arayın