Gizlilik Politikası - Analiz Özel Dedektiflik Bürosu

Bize Ulaşın

Gizlilik Politikası

 

Analiz Dedektiflik Bürosuna ait internet siteleri ve verdiği hizmetlerin gizlilik politikasını içermektedir.

 

E-Posta Gizlilik Politikası

Bu politika, Analiz Dedektiflik Bürosunun kişisel verileriniz ile birlikte bilgilerinizin korunması hakkında verdiği sıkı taahhüdünü göstermektedir.

 

Sizden neden e-posta iletisi alıyorum?

Bizden alınan bir e-posta iletisinin nedeni:

(1) e-posta adresinizin daha sonra bilgi almak üzere bizimle paylaştığını belirten bir kişi olarak e-posta listemizde yer almış olması (“opt-in” aktif onaylı) veya

(2) bizimle kayıt yaptırma, hizmet alma, bilgi danışma veya başka bir şekilde ilişkide bulunuyor olmanızdır. E-posta iletilerinizi kontrol etmek için harcadığınız zamanın farkındayız ve buna dikkate saygı duyuyoruz.

Sizden e-posta iletisi almaya nasıl son verebilirim?

Bizden gelen e-posta iletileri, ileti almayı durdurabilecek basit ve otomatik bir iletişim yöntemi içermektedir. Bunu yapmak için e-posta iletisinin sonundaki talimatları izleyebilirsiniz. Sitelerimizden istenmeyen ya da bilgi ve rızanız dışında gelmiş olan veya bu şekilde gönderildiği belirtilen bir e-posta iletisi aldığınız takdirde, görüşlerinizi abuse(*)ddktf.com e-posta adresine iletebilirsiniz.

 

Gizliliğim nasıl korunuyor?

Sistemimiz tarafından kullanılan veriler hasar, suistimal ve değiştirme girişimlerine karşı korumak için güvenlik önlemleri alıyoruz.

 

Kişisel verilerin paylaşımı ve kullanımı

Kişisel bilgiler, önceden verilen izin ya da bir hukuk mahkemesinin verdiği mahkeme emri olmaksızın, hiçbir zaman başkalarıyla paylaşmaz, satılmaz ve kullanılmaz. Tarafımıza verilen bilgiler sadece sizinle iletişim kurma veya bilgi talebinize dayanarak size e-posta iletisi gönderme amacıyla bu bilgileri yöneten personele ve sizinle iletişimimizle ilgili olarak hizmetin verilmesi amacıyla sözleşmeli hizmet sağlayıcılarına verilmektedir.

 

Bizi günün her saati arayabilirsiniz. 0.532.280 89 00

Bizi Şimdi Arayın