Evlilik Öncesi Araştırma - Analiz Özel Dedektiflik Bürosu

Bize Ulaşın
Kategori
Hizmetlerimiz

Etiketler

Evlilik Öncesi Araştırma

 

Evlilik, birlikte bir ömür geçirmek için yola çıkan iki kişinin hayatlarında aldığı belki de en önemli karardır. Analiz Dedektiflik bürosunun yaptığı, evlilik öncesi araştırma, eş adayı nişanlı çiftlerin birbirini şüphe bırakmayacak şekilde daha detaylı tanıyabilmesini sağlar. Eş adayının o andaki medeni halini, öncesindeki medeni hallerini (evli, bekar, boşanmış, dul vb medeni haller) ortaya çıkarır. Bu çalışmaların tamamı, kişilerin özel hayatlarına girmeden, halka açık alanlarda araştırılarak yapılır. Evlilik öncesi araştırma kapsamında yapılan bu çalışmaların içeriği, okul hayatı, iş hayatı, çalıştığı yer, yaptığı iş, ücret, mal varlığı, sosyal çevre gibi birçok konuda sorgulama, gözlem ve takip sonucu ortaya çıkan verilerden oluşmaktadır.

 

Evlilik Öncesi Araştırma Neden Yapılmalıdır?

Evleneceğiniz kişinin nasıl bir yaşam tarzı olduğu, size kendini anlatırken bunların ne kadar gerçeklik içerdiğinin Analiz Dedektiflik bürosu tarafından yapılan evlilik öncesi araştırması ile tespit edilmesidir. Evlenmeden önce mutlaka, eş adayınızı daha iyi tanımanız evliliğinizin uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. İnsanların teknolojiyle birlikte iletişim kanallarının fazla olması, sosyal medyanın yaygın kullanımı hata yapma yönünde eğilimleri arttırması ve beraberinde güvensizliği getirmesi de sıklıkla karşılaşılan durumlar haline gelmiştir. Evlilik öncesi yapılan araştırma, eş adaylarının güvensizliğinin ortadan kalkması ve kafalarında soru işaretleri kalmaması için kişilerin özel dedektife başvurarak alacakları yardımla evliliğe karar vermelerinde yol gösterici olmaktadır.

Evlilik birlikteliğinin uzun sürmesi için karşınızdaki kişiyi çok iyi analiz etmenizde dedektiflik bürosu tarafsız bir gözle değerlendirmeye ve izlemeye alır. Evlilik öncesi yapılan şahıs araştırması ile evliliğinizin sorunsuz geçmesi ve en olabilecek sorunlardan da asgari düzeyde etkilenmeniz söz konusu olacaktır. Boşanmalar çoğunlukla birbirlerini iyi tanımadan evlenen çiftlerin şiddetli geçimsizlik veya aldatma olayları ile başlayan sıkıntılı dönemleri sonucunda gerçekleşmektedir. Evlilik hayat boyu alınan kararlardan en önemlisidir. Evlilik bir insanın hayatında aldığı en önemli kararlardan biridir.

Evlilik öncesi araştırmanın amacı, kişilerin evlilikte karşılıklı beklentilerinin ne oranda gerçekleşeceğinin ortaya çıkarılmasıdır. Bunun yanı sıra çiftlerin sosyal yaşantılarında da birbirlerine uyum sağlayabilmeleri gibi ilk anda akla gelmeyecek tüm detaylar dedektif çalışmaları sonucu raporlanır, mutlu evliliklerin olması yönünde çiftlerin birbirlerini tanımaları ve hayatlarını birleştirmeleri dedektiflik bürosu çalışmaları ile sonuçlarına göre bireylerin kararını vermesini kolaylaştıracaktır.

 

Evleneceğiniz Kişinin İş Hayatı

Evleneceğiniz kişinin iş hayatı araştırması, evlilik sürecinin sağlıklı devamı için araştırmayı yapan özel dedektif ve ekibi tarafından gerekli hassasiyet gösterilerek yapılmaktadır. Evlilik ortak bir yaşam anlamına geldiğinden evliliği sürdürmek için, evleneceğiniz kişinin nerede çalıştığı, ne iş yaptığı, daha önce yaptığı işer gibi bilgileri öğrenmek istemeniz normaldir. Analiz Özel Dedektiflik tarafından yapılan evlilik öncesi araştırma çalışmaları sonucu, bu konular tespit edilir.

 

Tahsil Durumu – Mezuniyet Araştırması

Evlilik öncesi şahıs araştırmasında evleneceğiniz kişinin mezuniyet ya da tahsil durumu Ankara dedektif tarafından yapılan çalışmalar sonucu kişiler bilgilendirilir. Bu çalışmalarda karşı taraf ile ilgili her türlü veri elde edilerek gerekirse saha araştırması yapılır.

 

Yorumlar kapatıldı.

Bizi günün her saati arayabilirsiniz. 0.532.280 89 00

Bizi Şimdi Arayın