Eş Takibi - Analiz Özel Dedektiflik Bürosu

Bize Ulaşın
Kategori
Hizmetlerimiz

Etiketler , , , , , , , , ,

 Eş Takibi

 

Eş takibi, evlilikte aile içi ilişkilerin bozukluğunu ortaya koyan, eşler arasındaki şüpheleri kesin bir şekilde gideren ve boşanma davası için öne sürülen boşanma sebepleri arasında olan haysiyetsiz yaşam sürme, aldatma, zina gibi sebeplerde kusurlu eşin ( aldatan eş ), kusurlarını ispat edecek delil toplama çalışmasıdır.

Bir ilişkiyi aldatma ve güven kaybından çok daha hızlı yok eden hiçbir şey yoktur.

Analiz Özel Dedektiflik Bürosu, evlilik ve aile içi araştırmaların hassas doğasını anlar. Deneyimli Özel dedektif personelimiz yeniliğe açık ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını çabuk kavrar, analiz eder, hızla çözüme ulaştırır.

Ankara dedektif, aile birliği bozulmuş evliliklerde aldatılan eş başvurusuyla, aldatan eşin takibi ve boşanma davası için sayısı bine yakın eş takibi araştırma dosyası olmuştur. Boşanma davası için alınan bu dosyalar için yapılan eş takibi araştırması, görevi gereğince hareket eden konusunda çok bilgili dedektif ve araştırma görevlilerimizin, özverili çalışmaları neticesinde başarıyla sonuçlanmıştır. Eldeki görsel kanıtlar ve raporlar, başvuran eşin açılmış ya da açılacak olan davalarında ( boşanma davası, velayet davası, nafaka davası gibi ) delil olarak mahkemeye sunulmak üzere sadece başvuran eş ya da önceden belirttiği kanuni temsilcisine teslim edilmiştir.

 

Eş takibi nasıl yapılır?

Özel Dedektif ve araştırma görevlisi personelimiz aldığı dosya üzerinde özenle çalışır. Tüm gerçekleri şüphe götürmeyecek şekilde kanıtlar. Ortaya çıkan ve tümü kamuya açık alanlarda elde edilen fotoğrafları, video görüntülerini, yer, zaman, kişi içeren ayrıntıların bulunduğu detaylı bir rapor haline getirir. Dedektif eş takibi adıyla, hazırladığı raporu inkâr edilemez kanıtlarla birlikte teslim eder. Boşanma davasında aldatma delilleri, hukuka aykırı delil olarak kabul edilmemesi için özellikle kamuya açık alanlarda titizlikle çalışılır.

Analiz Özel Dedektiflik Bürosu, eş takibi araştırması yaparken, herhangi bir gelişme anında dosyanın seyri açısından, olay hakkındaki gerçeklerin ayrıntılarını açıkça iletilmesinin hayati öneminin farkındadır. Müşterilerimizin boşanma davasıyla ilgili hizmet aldığı eş takibi ve gözlemi araştırması sırasında uygun bir koordinasyon ve strateji hedeflenir. Bu amaçla müşterimizin takip esnasında, sahadaki dedektif ve araştırma görevlilerimizle doğrudan iletişimi vardır. Eş takibi ve gözlemi araştırmasının başarıyla sonuçlanması açısından saha safhasındaki müşteri ve özel dedektif arasındaki iletişim paha biçilmez gerekliliktir.

Ankara Dedektif, eş takibi dedektiflik hizmetleri için yapılacak saha araştırmasına kursiyerler veya stajyerler atamaz. Bunun gibi araştırmalar hedeflerinizin etkin ve uygun bir şekilde karşılanmasını sağlamak amacıyla uzman dedektif ve araştırma görevlileri tarafından yapılmaktadır.

 

Eş takibi fiyatı

Dedektiflik hizmetleri içerisindeki eş takibi fiyatı, yapılacak her takip için sabit değildir. Biz her dava dosyasının benzersiz olduğunu çok iyi biliyoruz. Her dosyadaki takip edilecek eşin farklı iş ve sosyal yaşamları, saha ekibinde çalışacak dedektif sayısı, gereken araç sayısı, günlük yapılan kilometre, gezilen yerlerin ihtiyacına göre gereken harcama farklılıkları ve takip edilen eşin yapacaklarını önceden bilinmediğinden, özel dedektif ücretleri değişkendir. Olabilecek senaryoya göre önceden konuşularak karşılıklı anlaşılan özel dedektif fiyatları makul bir oranda kalabilir veya anlaşılan hizmet ve fiyat haricinde saha aşamasındayken öngörülenin dışında gelişecek durumlarda, yeni harcamalar için ilave ücret ödenir. Bu durum için önceden anlaşılır.

Bütçe sınırını müşteri belirler ve sorumluğu paylaşır. Müşterinin bütçe yönetimi yapabilmesi için her zaman yapılan takibin saha aşamasında yeni durum için bilgilendirilir, onayına sunulur. Müşterinin onayı ve bilgisiyle hareket edilir. Bütçenize uygun seçenekler için dedektif fiyatları sayfamıza bakabilirsiniz.

Analiz Dedektiflik Bürosu, size özel eş takibi ihtiyacınızı karşılamak üzere Ankara, İzmir, Antalya, İstanbul dedektif kadrosuyla hizmetinizdedir.

10 responses on “Eş Takibi

 1. Ö.Faruk Akşit dedi ki:

  Merhaba, uzun bir zamandır eşim ile evlilik hayatımız bitti. Beni malum bir kişi ile alenen aldatıyor. Ben 69 yaşındayım ve 28 senedir engelliyim, ssk’dan malulen emekliyim. eşim ise 43 yaşında. Yaş farkından dolayı olduğunu düşünüyorum lakin 16 senelik bir evliliğimiz var ve alyansım dahil kıymetli şeyleride alarak gitti. Boşanma davası açacağım ama uğraşacak halim yok. Benim de elimde bazı resimler var fakat yeterli değil. Bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz? Fiyatlar konusunda yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.

  • Mehtap Deniz dedi ki:

   Yaşadıklarınız için üzüldük. Eş takibi fiyatları noktasında elimizden gelen indirimi yapmak isteriz. Konu hakkında detay almak için size posta adresinizden ulaşacağız.

 2. enes dedi ki:

  1 haftalık eş takibi için özel dedektiflik hizmeti almak istiyorum. Bunun için gerekli şartlar nelerdir?

  • Analiz Dedektiflik dedi ki:

   Dedektif Eş takibi araştırması yapmadan önce aile birliğinin bozulmuş ve kuvvetli aldatma şüphelerinin varlığından emin olmalıdır. Takip edilecek aldatan kişinin eşi olmanız bizim için yeterlidir.

 3. Barış Kalkan dedi ki:

  Bülent bey selamlar… Sizlerin sayesinde zor bir dava sonucunda yaklaşık 1 senedir kızımla sorunsuz bir şekilde yaşamaktayım. Kızımın velayet davasında yardımlarınız ve desteğiniz için size ve ekibinize çok teşekkür ediyorum.

  • Analiz Dedektiflik dedi ki:

   Biz teşekkür ederiz, Barış bey. Size kızınızla birlikte geçireceğiniz yeni aile hayatınızda ekip olarak mutluluklar dileriz.

 4. Mürüvvet Korkmaz dedi ki:

  Merhaba, Ankarada dedektif ararken sitenizi gördüm. Eş takibi fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim? Eş takibi hakkında bir özel dedektif ile görüşmek isterim.

  • Analiz Dedektiflik dedi ki:

   Elbette Mürüvvet hanım. Sitemizin iletişim sayfasından bize ulaşarak randevu alarak görüşme talebinde bulunabilirsiniz.

 5. Analiz Dedektiflik dedi ki:

  Elbette Zemine hanım, http://www.analizdedektiflik.com/iletisim/ iletişim sayfamızdan telefonla arayarak bize ulaşmanız yeterlidir.

 6. Zemine polat dedi ki:

  Eşimden şüpheleniyorum daha öncede beni aldatmisti bir defa kanıtladık affettim şimdi tekrar olduğunu düşünüyorum bana yardımcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi günün her saati arayabilirsiniz. 0.532.280 89 00

Bizi Şimdi Arayın