Dedektif Fiyatları - Analiz Özel Dedektiflik Bürosu

Bize Ulaşın

Dedektif Fiyatları

Dedektif fiyatları bazı hizmetler için sabit ancak özellikle eş takibi, adres bulma, adres tespiti gibi araştırmanın maliyetinin her işe göre farklı olması sebebiyle değişkendir. Dedektif ücretleri çoğunlukla peşin alınmakta ya da yüzde 70 peşin kalanı iş bitimi rapor tesliminde alınmaktadır.

 

Özel Dedektif ücretleri illere göre değişir mi?

Değişebilir. Ankara’da dedektif fiyatları eş takibi için her işe göre belirlenirken örneğin Ankara’da başlayıp İstanbul’da devam edecekse Ankara dedektif ekibimiz araştırmayı tamamlayacağı için ek bir maliyet doğacaktır. Bu ve benzeri sebeplerden fiyat artacaktır. Ancak bu durum öngörülüyorsa önceden belirtilmelidir. Yine de böyle bir durum aniden ortaya çıkarsa her zaman müşterinin onayına sunulur, onay alınmadan ek masraf çıkarılmaz. İstanbul’da dedektif fiyatları da, yine aynı şekilde İstanbul dedektif kadromuz tarafından yapılacağı için  bir değişiklik olmadığı sürece sabit olacaktır.

Analiz dedektiflik bürosu, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya illerinde dedektiflik hizmetleri için uygun fiyat sunmaktadır. Alacağınız hizmetin kalitesi, beklentilerinizin üstünde olacağını garanti ederiz. Size özel fiyat teklif edebilmemiz için bizimle 24 saat açık cep telefonumuzdan iletişim kurabilirsiniz.

Bu fiyat listesi sadece fikir edinmek amaçlı hazırlanmıştır. Her iş birbirinden farklı yol, yöntem kullanılarak, değişken masraflı, farklı sayıda ekip ve zamanda yapıldığı için fiyatlar değişkendir. Sorununuza çözüm olan hizmetin net fiyatı ancak iş için yeterli bilgiler verildiği takdirde Analiz Dedektiflik tarafından size teklif edilecektir.
Eş takibi fiyatı

Bizi günün her saati arayabilirsiniz. 0.532.280 89 00

Bizi Şimdi Arayın