Dedektif Fiyatları - Analiz Özel Dedektiflik Bürosu

Bize Ulaşın
Dedektif Fiyatları

Dedektif Fiyatları

 

Dedektif fiyatları bazı hizmetler için sabit ancak özellikle eş takibi, adres bulma, adres tespiti gibi araştırmanın maliyetinin her işe göre farklı olması sebebiyle değişkendir. Dedektif ücretleri çoğunlukla peşin alınmakta ya da yüzde 70 peşin kalanı iş bitimi rapor tesliminde alınmaktadır.

 

Özel Dedektif ücretleri illere göre değişir mi?

Değişebilir. Ankara’da dedektif fiyatları eş takibi için her işe göre belirlenirken örneğin Ankarada başlayıp İstanbul’da devam edecekse Ankara dedektif ekibimiz araştırmayı tamamlayacağı için ek bir maliyet doğacaktır. Bu ve benzeri sebeplerden fiyat artacaktır. Ancak bu durum öngörülüyorsa önceden belirtilmelidir. Yine de böyle bir durum aniden ortaya çıkarsa her zaman müşterinin onayına sunulur, onay alınmadan ek masraf çıkarılmaz. İstanbul’da dedektif fiyatları da, yine aynı şekilde İstanbul dedektif kadromuz tarafından yapılacağı için  bir değişiklik olmadığı sürece sabit olacaktır.

 

Dedektiflik ücretleri

Dedektiflik ücretleri veya dedektif ücreti olarak adlandırarak yaptığınız bir arama sonucu bu sayfaya geldiniz. Aşağıda belirtilen dedektif fiyatları ortalama olarak verilmiştir. Dedektif tutmak ne kadar? sorunuzun kesin yanıtı ancak bir özel dedektiflik bürosunda birebir sorununuza uygun çözümlerin maliyetin hesaplanması sonucunda ortaya çıkacaktır. Dedektif kiralama fiyatları tamamen kişiye özel sorunun çözümündeki maliyet unsuruna dayanmaktadır.

Dedektiflik ücretleri forum, ekşi sözlük gibi yerlerde okuduğunuz gibi fiyatı önceden belli olan hizmet türlerindeki gibi sabit değildir. Özellikle dedektif eş takibi yapacaksa özel dedektif maaşları ve günlük sabit masraflar haricinde takip edilecek kişinin yaşam alışkanlıklarına paralel bir takım masraflarda maliyeti artıracağından sizi dinlemeden fiyat vermek mümkün olmayacaktır.

Lütfen aşağıdaki fiyatları bu sebepten size özel teklif edilmiş olarak algılamayınız. Size özel fiyat verebilmemiz için lütfen bize ulaşarak fiyat teklifi isteyiniz.

Analiz dedektiflik bürosu, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya illerinde dedektiflik hizmetleri için uygun fiyat sunmaktadır. Alacağınız hizmetin kalitesi, beklentilerinizin üstünde olacağını garanti ederiz. Size özel fiyat teklif edebilmemiz için bizimle 24 saat açık cep telefonumuzdan iletişim kurabilirsiniz.

Bu fiyat listesi sadece fikir edinmek amaçlı hazırlanmıştır. Her iş birbirinden farklı yol, yöntem kullanılarak, değişken masraflı, farklı sayıda ekip ve zamanda yapıldığı için fiyatlar değişkendir. Sorununuza çözüm olan hizmetin net fiyatı ancak iş için yeterli bilgiler verildiği takdirde Analiz Dedektiflik tarafından size teklif edilecektir.
Eş takibi fiyatı

Bizi günün her saati arayabilirsiniz. 0.532.280 89 00

Bizi Şimdi Arayın