Böcek Arama - Analiz Özel Dedektiflik Bürosu

Bize Ulaşın
Kategori
Hizmetlerimiz

Etiketler

Böcek Arama

 

Günümüz teknolojileri çerçevesinde, hemen herkes gözetlemenin ve gizli dinlemenin hedefi olabilir. Bazı kişiler birtakım nedenlerle, diğerlerine göre daha büyük risk altındadır. Bu alanda da en etkin şekilde hizmet vermeye hazırız. En kalitesiz cihazlardan son derece modern ve karmaşık donanıma sahip olanlarına kadar her türlü dinleme cihazı, gizli kamera ve benzeri cihazları saptayabilecek güce sahibiz.
Analiz Dedektiflik bürosu yetenekli uzmanları, incelenmekte olan radyo spektrumu bölgesi içerisinde anormal iletimleri arar. Tek bir odayı hedeflemesine rağmen beraberinde tüm binadaki ve onun ötesindeki kuşku yaratan yapay sinyalleri de araştırır. Bunun için “Dicone” anteni ile radyo spektrum analizörünü kullanır ve bu sistemle her köşeyi çok yakından inceler.

Hedef alanın fiziksel olarak aranması, ticari alan veya konut ya da araç gibi hedeflerdeki tüm karşı gözetleme operasyonlarının kökenini oluşturur. Fiziksel arama, kablolu mikrofonlar, fiber optik mikrofonlar, pasif rezonatörler ve aktif olmayan uzaktan kumandalı “durağan” cihazlar gibi birtakım yayın yapmayan gizli kameraları, dinleme cihazları gibi ortam gözetleyen ve dinleyen casus böcekleri ortaya çıkarmanın tek yolu olabilir. Fiziksel arama sırasında tüm telefon cihazlarını, elektrik prizlerini, ışık anahtarlarını, elektrik donanımı, döşemeler, duvar kaplamaları, tavanlar ve zeminleri araştırıyoruz.

Hedef bina içerisindeki ana telefon santrali ile tali santrallerde telsiz iletişiminde bulunan veya bulunmayan parazitli cihazların bulunup bulunmadığını sıkıca inceliyoruz. Süpürme yöntemi sırasında saptanan her türlü cihazı, aktif olsun veya olmasın, derhal bu konuda görevli olan sorumlu kişiye bildiriyoruz ve bulgu ortadan kaldırılmadan önce gerekli talimatları alıyoruz.

Operasyonun ardından, ayrıntılı bir rapor sunuyoruz. Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yorumlar kapatıldı.

Bizi günün her saati arayabilirsiniz. 0.532.280 89 00

Bizi Şimdi Arayın