Avukat - Hukuk Bürosu - Analiz Özel Dedektiflik Bürosu

Bize Ulaşın

Avukat – Hukuk Bürosu

 

Her başarılı avukat ve hukuk bürosu arkasında, kaliteli bir özel dedektif vardır.  Hukuk bürosu veya avukatlık bürosu tarafından kazanılan pek çok dava dosyası, haklılığı ispat için kanıt toplayan dedektif yardımıyla başarıyla sonuçlanmıştır.

 

Bir dedektif ile çalışmanın avantajları

Bir avukat, bir hukuk bürosu olarak, takımınıza dahil edeceğiniz becerikli bir özel dedektif ile, büyük ve önemli davaları kazanabilirsiniz. Bazı üstesinden gelmesinde zorluk çektiğiniz, daha fazla çalışma, araştırma isteyen davalarda da, özel dedektif yardımı gerekebilir. Bununla birlikte bir özel dedektiflik bürosu, icra dosyası için gereken adres bulma, yakalaması çıkan aracın haciz edilebilmesi için adres tespiti gibi dedektiflik hizmetleri de, verecektir.

İşte burada biz devreye giriyoruz. Analiz Özel Dedektiflik Bürosu Ankara dedektif kadrosunun 2007 yılından bu yana verdiği dedektiflik hizmetleri, avukatlık bürosu, hukuk bürosu ve onların tüm müvekkillerinin davalarında haklılığını ispat için araştırma, istihbarat ve delil sağlıyor.

 

Avukatlık bürosu ve hukuk bürosu için verilen hizmetler

Analiz Özel Dedektiflik bürosu Ankara olarak verdiğimiz basit ve karmaşık araştırma içeren bazı dedektiflik hizmetleri konu başlıkları, aşağıda listelenmiştir:

Ceza davası

Savunma araştırması

Görgü şahidi bulma

İcra davası – İcra takibi

Adres bulma Adres tespiti

Boşanma davası

Eş takibi

Nafaka davası

Birlikte yaşam araştırması

Dava öncesi bilgi toplama

Mal varlığı araştırması

Velayet davası

Takip ve gözlem

Bizi günün her saati arayabilirsiniz. 0.532.280 89 00

Bizi Şimdi Arayın