Adres Tespiti - Analiz Özel Dedektiflik Bürosu

Bize Ulaşın
Kategori
Hizmetlerimiz

Etiketler , , , , , , ,

Adres Tespiti

 

Adres tespiti, hizmetlerimiz arasında bulunan, ağırlıklı olarak icra davası başta olmak üzere boşanma davası, nafaka davası, dolandırıcılık ve ceza davaları gibi pek çok dava için ihtiyaç duyulan bir çalışmadır. Adres bulma araştırmasının ileri aşamasıdır. Pek çok hizmetimiz için temeldir.

 

Adres tespiti nedir?

Adres tespiti, aranılan kişiler için yaptığımız, adres bulma araştırmasını kapsayan bir yer tespiti çalışmasıdır. Bu çalışmayla özellikle kişiye ait herhangi bir yer bulma yerine, adres doğrulama yapılarak garantili bir yer tespiti hedeflenir. Bu araştırmayla asıl hedeflenen, adres öğrenme ihtiyacı duyulan konularda, herhangi bir şekilde adres sorgulama yapılamayan, kendisini gizleyen, kaçan, saklanan kişilerdir. Böyle bir şüpheniz yoksa sizin için tavsiye edilen ve nispeten ekonomik olan, adres bulma hizmetimize bakmanızı rica ederiz.

 

Adres tespiti nasıl yapılır?

Kişi bulma çalışmasının bir parçası olan adres tespiti, Analiz Dedektiflik bürosunun deneyimli uzman dedektiflerinin özel adres arama yöntemleriyle yapılmaktadır. Bu yöntemlerle kişi sorgulama yapılarak ikametgah adresi, iş adresi gibi adreslere ulaşılır. Yöntemlerimiz fiziki ve teknik olarak ikiye ayrılmaktadır.

Başvuranın temin ettiği genel kimlik bilgileri, resim, telefon numarası gibi her türlü bilgiden yola çıkılarak somut durum tespit edilir. Dosyanın durumuna göre hem teknik hemde fiziki (saha) çalışması aynı anda yapılmaya başlanır. Saha çalışmaları kamuya açık alanlarda gerçekleşir, kamuya açık bilgi kaynakları kullanılır. Mevcut ve muhtemel adreslere uğrama yapılarak, çeşitli yöntemlerle aranılan kişinin adresi hakkında her iz sorgulanabilir. Bazı durumlarda bu şekilde saha çalışması yapılması gerektiğinden öngörülen hizmet süresi uzayabilir.

Adres tespiti, yeterli ve doğru ön bilgilerle, geniş ve detaylı bir çalışma yapıldığında sonuç garantilidir. Analiz Dedektiflik bürosu sizden aldığı ilk bilgiler doğrultusunda yapacağı ön çalışma sonrasında fiyat teklifi sunmadan önce garanti verip vermeyeceğiniz belirtir. İstenirse yer tespiti yapılan yere bizzat gidilerek adres doğrulama yapılır.

Adres bulma, kişi bulma, gibi çalışmaların yapılabilmesi için başvuranın, adresi bilinmeyen kişiyle arasında hukuki, ticari veya medeni bir bağ olması gereklidir. Aralarında bir bağ bulunmayan 3.kişilerin başvurusu dikkate alınmamaktadır. Mahkemeye yansımış davalarınız için lütfen avukatınızı bize yönlendiriniz. İcralık arabalar için ayrıca yer tespiti yapılmaktadır.

Adres tespiti fiyatı değişkendir. Yine de, fikir edinmek için dedektif fiyatları sayfamızdan bakabilirsiniz.

 

 

 

Yorumlar kapatıldı.

Bizi günün her saati arayabilirsiniz. 0.532.280 89 00

Bizi Şimdi Arayın