Adres Bulma - Analiz Özel Dedektiflik Bürosu

Bize Ulaşın
Kategori
Hizmetlerimiz

Etiketler , , , , ,

Adres Bulma

 

Adres bulma genel tanımla, bir kişiye ait iş adresi ve ev adresi bulma çalışmasıdır. Bu ve adres tespiti hizmetlerimiz birbirinden farklıdır. Bu hizmeti almayı düşünen müşterilerimizin her iki başlığı birden okumasını rica ederiz.

 

Adres bulma nedir?

Anlamsal bakıldığında adres bulma, her ne kadar bir yer bulma olsa da, bizim açımızdan bulunma yol ve yöntemleri farklıdır. Adres bulma çalışmasında, adres sorgulama yapılırken adres doğrulama yapılmaz.

Kişiye ait ne kadar bilgi varsa, araştırma o kadar başarılı olur. Elbette bu özellikle doğru yer bulma için gereklidir. Elinizde mevcut adresten farklı bir adres bulunduğunda bulunan adres doğrulama yapılmadan size teslim edilecektir. Bulunan adreste oturan kişi sorgulama yapılmadan teslim edileceğinden, kişi özellikle gizlenmiyorsa verilen adres doğru olacaktır. Diğer durumda adres tespiti için araştırma yapılması gerekmektedir. Bu sebeple, yapılacak bu çalışmayla elde edilen adresin tam anlamıyla bir yer tespiti çalışması olmayacak, garanti verilemeyecektir. Şayet aradığınız kişinin bir şekilde adresini gizlediğini, kaçtığını, gizlendiğini düşünüyorsanız, bu çalışma yerine adres tespiti hizmetimiz sizin için en uygun olandır.

 

Adres bulma araştırması neden gereklidir?

İcra takibi yapılabilmesi için öncelikle icra dosyasında adı geçen borçluya haber verilmek üzere tebligat adresi gerekmektedir.Bazı durumlarda bu mümkün olmamaktadır ve adres için bir araştırma gerekir. Aynı şekilde mal kaçırma ve benzeri sebeplerden borçluya haciz yapılamadığı durumlarda da, yine borçluya ait diğer adreslerin bulunması gerekebilir.

Boşanma davası ve nafaka davası gibi dava dosyaları için de, yine adres araştırması gerekebilir. Genellikle kayıtsız çalışan ya da ek iş yapan davalı eşe ait iş adresi bulma, davacı taraf ve vekili için kolay olmamaktadır.

Hizmetlerimizden eş takibi, kişi bulma, evlilik öncesi araştırma, marka koruma, risk yönetimi gibi diğer hizmetler içinde yine bu hizmetimiz bazı durumlarda gerekmektedir. Örneğin boşanma davası için yapılan bir eş takibi çalışmasında konut dokunulmazlığını ihlal eden kişi için açılacak davada kullanılmak üzere adres gerekmektedir.

 

Adres bulma nasıl yapılır?

Adres bulma araştırmasında mevcut kamuya açık kaynaklardan adres sorgulama yapılarak bulunur. Herhangi bir kişiye ait adres öğrenme ihtiyacı duyulduğunda kişiye ait elde mevcut tüm bilgiler değerlendirilerek bir ön çalışma yapılır. İhtiyaçlar belirlenip hangi yol ve yöntem kullanılacağı tespit edilerek çalışma başlatılır. Bu konuda kullanılan yol ve yöntemlerin bir kısmı Analiz Dedektiflik bürosu tarafından yıllarca kullanılmış basit ve etkili ancak sırrı bizde saklı ticari yöntemlerdir.

 

Adres bulma çalışması için gerekenler

Ad, Soyad, Vatandaşlık numarası ( TC kimlik no ), doğum yeri ve tarihi gibi kişiye ait genel bilgiler mutlaka gereklidir. Bilinen tüm eski ikametgah adresi, iş adresi, kişiye ait resim, sosyal medya adresi, telefon numarası gibi bilgiler, çalışmamızı kolaylaştıran ipuçları içerdiğinden önemlidir.

Çalışmanın yapılabilmesi için başvuran kişiyle adresi bulunmak istenen kişinin arasında adli, ticari veya medeni bir bağ bulunması önemle gereklidir. Adres bulma ücretleri sabit değildir, bilgi için dedektif fiyatları sayfamıza bakabilirsiniz.

 

Yorumlar kapatıldı.

Bizi günün her saati arayabilirsiniz. 0.532.280 89 00

Bizi Şimdi Arayın